Pytanie: Dlaczego warto spróbować i tańczyć lindy hop?
1) Jeśli nigdy nic nie tańczyłaś/eś
Odp. Bo taniec to świetny sposób spędzania wolnego czasu, utrzymywania kondycji fizycznej oraz możliwość poznania nowych osób - najczęściej pozytywnie nastawionych i uśmiechniętych.
2) Jeśli tańczyłaś/-eś taniec towarzyski, ale przestałeś, bo zraziłaś/-eś się do sztywnych zasad, trzymania ramy lub po prostu nie czułaś/-eś tego rodzaju tańców.
Odp. Bo tańce swingowe są na luzie, niewymuszone, mogą być tańczone do szybszej lub wolnej muzyki, jest sporo miejsca na improwizację.
Pytanie: Dlaczego zapisać się na warsztaty z Kasią i Michałem?
Odp. Bo tańczą już od dziesięciu lat, mają mnóstwo energii, potrafią rozruszać na parkiecie każdego. Bo na zajęciach z nimi wszyscy świetnie się bawią.
A próbkę ich (oraz ich uczniów) umiejętności tanecznych zobaczysz na tym nagraniu.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz