poniedziałek, 10 marca 2014

Pierwsze warsztaty Lindy Hop Intro

W sobotę i niedzielę (8-9 marca 2014) odbyły się w Szkole Tańca Copacabana warsztaty tańca Lindy Hop.
Prowadzili je instruktorzy ze szkoły tańca swingowego SwingOut.pl z Warszawy - Katarzyna Dybowska i Michał Oblaciński.
Razem z nimi na parkiecie znalazło się blisko czterdzieści osób, dla których było to najczęściej pierwsze doświadczenie z lindy hop.
W sobotę zajęcia trwały blisko trzy i pół godziny (zamiast planowych trzech godziny), a w niedzielę tańczących trzeba było niemalże przeganiać z parkietu.
Dodatkowo, w sobotę wieczorem można było poswingować w Kluboksięgarni Głośna, która bardzo chętnie pomaga w organizacji wydarzeń kulturalnych.
Relację z warsztatów zapewne będzie można również usłychać na antenie poznańskiego radia Afera.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za energię i entuzjazm, który okazaliście na warsztatach.

Już wkrótce kolejne wydarzenia.

PS Mimo, że jestem przyzwyczajony do dwugodzinnych treningów tanecznych, to po tych warsztatach czułem zmęczenie (zwłaszcza w łydkach). W dodatku byłem przeziębiony, więc to też osłabiło moją kondycję ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz