piątek, 21 marca 2014

Swing na Placu Wolności

W najbliższą niedzielę (tj. 23 marca 2014) na Placu Wolności w Poznaniu będziecie mogli uczestniczyć w wydarzeniu mającym na celu popularyzację tańców swingowych (w tym przypadku charlestona i shim shama) w Poznaniu.

Po zimowej hibernacji przyszedł czas, aby taniec pojawił się na poznańskich ulicach!

Za kilka dni postaram się wrzucić kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Więcej informacji na FB

[EDIT 23 marca 2014]
Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych (dość zimno i deszcz) na Placu Wolności pojawiło się trzynaścioro zapaleńców gotowych nauczyć się kilku kroków shimy-shama.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz